חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

מזגנים ואיכות סביבה

מזגנים ואיכות הסביבה

במדינת ישראל, לא ניתן להעביר את חודשי הקיץ החמים מבלי לעשות שימוש במערכות מיזוג אוויר. מדי שנה הטמפרטורות בקיץ מגיעות לשיאים חדשים וכך גם הדרישה למערכות מיזוג אוויר מתקדמות ויעילות. כתוצאה מכך, עולה הנושא של מזגנים ואיכות הסביבה הנפגעת בעקבות צריכת האנרגיה הרבה שרק גדלה במשך השנים.     

מזגנים ואיכות הסביבה – העלאת המודעות

כאשר הומצאו לראשונה מערכות מיזוג האוויר, לא הייתה מודעות לעובדה כי הגז בו משתמשים לקירור הבית פוגע באיכות הסביבה. גז הקירור אשר נפלט לאוויר במהלך פעולת המזגנים הוא אחד הגורמים המשפיעים על ההתדלדלות של שכבת האוזון. הנושא של מזגנים ואיכות הסביבה נמצא כיום בתודעה של אנשים רבים שהבינו כי צריכת החשמל הרבה שנדרשת על מנת להפעיל את המזגנים אף היא מזהמת את כדור הארץ והסביבה. מודעות זו היא שגרמה לציבור להתחיל להשתמש במוצרי חשמל "ירוקים יותר" ולכן חברות רבות החלו בייצור ושיווק של מערכות מיזוג אוויר "ירוקות" לקהל הציבור הרחב.

מזגנים ואיכות הסביבה – מזגנים "ירוקים"

על מנת לשמור על סביבה ירוקה ונקייה יותר, כיום ניתן לרכוש מעורכת מיזוג אוויר "ירוקות" הפועלות על גז מזגנים R410A שמאפשר את פעילות מיזוג האוויר מבלי לפגוע בשכבת האוזון. מזגנים ואיכות הסביבה הוא נושא שמעסיק אנשים רבים ולכן חברות המפתחות מזגנים עושות זאת כיום תוך שימוש בטכנולוגית אינוורטר וזאת על מנת לאפשר חסכון שיכול להגיע לחמישים אחוז מצריכת החשמל הרגילה. טכנולוגיה זו פועלת באמצעות מדחס שעובד על מהירויות שונות וכאשר מגיעים לטמפרטורה הרצויה, מהירות פעילות המדחס יורדת וכך נצרך פחות חשמל

מזגנים ואיכות הסביבה – זיהום וצריכה

מערכות לטיהור מים "ירוקות" אינן פותרים את הסוגיה של מזגנים ואיכות הסביבה כיוון שכל מוצר חשמלי צורך לא מעט אנרגיה שגורמת לזיהום סביבתי אך הן בהחלט מסייעות בצמצום הזיהום. אם כולנו נשתדל לצרוך כמה שפחות אנרגיה באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות יותר של מערכות מיזוג אוויר, נוכל להקטין את מידת הזיהום הסביבתי. רוצים לדעת עוד על מזגנים ואיכות הסביבה? כנסו לאתר החדש של "תן אוויר".

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...