חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

מזגנים של חברת אלקטרה

חברת אלקטרה, שבתחילת דרכה הייתה עסק קטן לתיקון מזגנים ומוצרי חשמל, נחשבת כיום לאחת החברות הוותיקות בתחום הייצור של מערכות למיזוג האוויר שונות. שלא כמו בחברות אחרות בתחום האלקטרוניקה, מזגנים של חברת אלקטרה מיוצרים בארץ, והם משווקים לקהל הלקוחות הישראלי תוך מתן שירות יעיל ומקצועי ביותר .

מזגנים של חברת אלקטרה – סוגים שונים

חברת אלקטרה מציעה למגוון לקוחותיה, מספר סוגים של מזגנים וביניהם מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי, מזגן מולטי ומערכות מיזוג אוויר מסחריות. ישנם כמה סוגים של מזגנים עיליים אך כולם בנויים כך שהיחידה אשר יוצרת את רוב הרעש של פעולת המזגן ( המדחס ) ממוקמת מחוץ לבית ומאפשרת ליהנות מפעולת מיזוג שקטה ויעילה. מערכות מיזוג אוויר מולטי של חברת אלקטרה הן חיבור של כמה יחידות קירור פנימיות למדחס אחד, פעולה המאפשרת חסכון מרבי באנרגיה. המזגנים המיני מרכזיים של חברת אלקטרה בנויים כמו המזגנים העיליים, אך יש שעובדים על טכנולוגיה רגילה, טכנולוגיית אינוורטר ועוד ועוד טכנולוגיות כאלה ואחרות. מזגנים של חברת אלקטרה המיועדים לחברות ועסקים הם לרוב מערכות מיזוג אוויר מרכזיות אשר פועלות באמצעות יחידת בקרה הממוקמת מחוץ למבנה המדובר .

מזגנים של חברת אלקטרה – יתרונות רבים להם

מזגנים של חברת אלקטרה נחשבים למזגנים מצוינים, ללא כל צל של ספק, שקטים וניתן למצוא אותם במחיר סביר בהחלט גם בדגמים החדשים. חלקי החילוף של מזגני אלקטרה אינן יקרים ובמידת הצורך ניתן לתקן את המזגן במחיר משתלם .

מזגנים של חברת אלקטרה – שירות ללקוח תוך שעתיים מרגע הקריאה

יש לכם מזגן של אלקטרה שזקוק לטיפול כזה או אחר ? זקוקים לטכנאי מזגנים מורשה אלקטרה למזגן שלכם בבית או בבית העסק ? עכשיו זה הזמן ליצור קשר עוד היום עם אתר תן אוויר, ואנו נשמח לשלוח אליכם טכנאי מיזוג אוויר מורשה מזגנים של חברת אלקטרה תוך שעתיים בלבד. הטכנאים שלנו יכולים לטפל בכל תקלה וכל בעיה במזגן שלכם החל ממזגנים ישנים ועד לדגמים החדישים ביותר שהחברה מציעה לכם כיום .

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...