חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

מזגנים של חברת טורנדו

האקלים השורר במדינת ישראל מקשה על התפקוד היומי ומצריך מאתנו התקנה של מערכות מיזוג אוויר. כיום ניתן לרכוש מזגנים כמעט בכל חנות מוצרי חשמל, דרך האינטרנט ואפילו בסופר מרקטים – כשיש ביקוש יש היצע. מזגנים של חברת טורנדו מיוצרים כך, שיתאימו לכל צורך החל משימוש ביתי ועד לשימוש בבתי העסק, והם פועלים על בסיס של טכנולוגיה חדישה ואמינה באופן מיוחד .

מזגנים של חברת טורנדו – מיזוג אוויר 'כחול לבן'

המפעל של חברת טורנדו מייצר מזגנים לשוק הישראלי, המותאמים באופן מושלם לאקלים בארץ ותנאים בהם המזגן יפעל. בקרת האיכות של מזגני טורנדו נחשבת לאחת הטובות ביותר בתחום הפתרונות למיזוג האוויר. כל המוצרים הנמצאים בפס הייצור של מפעלי טורנדו עוברים בדיקות טכניות קפדניות על ידי מומחים מקצועיים, אשר תפקידם לוודא זאת, כי מזגנים של חברת טורנדו עומדים בכל אותם התקנים הישראלים והבינלאומיים הקיימים כיום .

מזגנים של חברת טורנדו – איכות ויעילות

מזגנים של חברת טורנדו מיוצרים מחומרים לא דליקים וכך הם בעצם מצמצמים את הפגיעה בסביבה, הם עובדים תוך יצירת רעש מינימאלי וניצול מינימום אנרגיה למטרת פעולות הקירור והחימום. המזגנים של חברת טורנדו יכולים להתאים ללקוחות פרטים כמו למשל מזגן עילי קטן או לחילופין עבור חברות או עסקים גדולים, להם חברת טורנדו מציעה מערכות מיזוג אוויר אשר פועלות דרך מערכות מיני מרכזיות עוצמתיות .

מזגנים של חברת טורנדו – תיקון בבית הלקוח תוך שעתיים !

באתר תן אוויר תמצאו בקלות ובמהירות טכנאים מזגנים של חברת טורנדו בכל רחבי הארץ, הטכנאים שלנו מגיעים אליכם עם כל הציוד המתאים לתיקון מזגנים של חברת טורנדו תוך שעתיים בלבד ! אז אם אתם זקוקים לתיקון של מזגן בביתכם  או אולי בבית העסק שלכם - אל תמתינו לטכנאי מזגנים ימים ארוכים בחום או בקור, ממש לא ! צרו קשר עם מוקד הטכנאים של אתר תן אוויר כבר עכשיו, ואנחנו נשלח את הטכנאי אליכם במהירות ונספק לכם את מלוא השירות לו אתם נזקקים כרגע .

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...