חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

מזגנים של חברת LG

חברת LG  אשר הוקמה בשנת 1958 משווקת כיום בכל העולם מגוון מוצרים כמו טלוויזיות, תנורים ואף מזגנים. רוב המוצרים של חברתLG   וביניהם גם מזגנים של חברת LG  מיובאים בארץ על ידי חברה אחת המשווקת בכל הארץ את אותם מוצרים .

אילו מזגנים של חברת LG כדאי לכם לרכוש ?

עבור חדרים קטנים כמו מטבח או חדר שינה, חברתLG  מציעה מזגן עילי מסוג 10 LG Design הפועל על טכנולוגיה שקטה וחסכונית. מזגנים אלה מגיעים בעיצובים שונים ואף כוללים טיימר שניתן לכוון עבור הדלקת וכיבוי המזגן. מזגן עילי מסוג LG Design 25 עובד באופן דומה אך מתאים יותר לקירור וחימום של חלל גדול יותר כמו הסלון. מזגנים של חברת LG מסוג אינוורטר יכולים גם הם להתאים לסלון בינוני בגודלו, אך הם נחשבים למזגנים חזקים יותר כן פועלים על עוצמת קירור של 2 כוח סוס. מזגן נוסף המשווק על ידי חברת LG  המתאים בעיקר לחדרים פנימיים הוא מזגן 10GOLD  הפועל על אחד כוח - סוס .

למה כדאי לקנות דווקא מזגנים של חברת LG ?

חברת LG  מקפידה על ייצור מוצרים השומרים על הסביבה באמצעות הפחתה של פליטת הפחמן בזמן פעולת מיזוג האוויר. מזגנים של חברת LG הם בעלי תו תקן אמריקאי ( Energy Star ) המאפשרים חסכון רב באנרגיה, וכך מצמצמים את ההוצאות החודשיות על החשמל. מזגני LG פועלים על טכנולוגיה מתקדמת ויש בהם מסננים ובחלקם אף מנטרלי ריחות אשר מאפשרים לקרר ולחמם את החדרים השונים במבנה ללא הפצה של ריח או גירוי של העיניים .

שירות תיקון מזגנים של חברת LG – מקצועי ושירותי !

יש לכם מזגן של חברת LG שזקוק לתיקון כזה או אחר ? מחפשים טכנאי תיקון מזגנים מורשה ? זה הזמן לפנות אל אתר תן אוויר החדש, בו תמצאו בקלות טכנאים מורשים של מגוון חברות המזגנים כולל טכנאים מזגנים של LG. הטכנאים שלנו מקצועיים ביותר, מנוסים ויודעים לפתור קשת רחבה של תקלות ובעיות בכל מזגן מכל סוג שהוא .

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...