חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

התקנת מזגנים

התקנת מזגן

התקנה של מזגן היא עבודה למקצוענים בלבד, מזגן הוא מכשיר חשמלי מתקדם, מורכב ולא פשוט להתקנה כפי שנהוג לחשוב. אם זה עתה רכשתם מזגן חדש, כדאי מאוד לקחת בחשבון את ההתקנה שלו, ולדאוג כי היא תתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע מנוסה ואמין, על מנת להבטיח לכם פעילות תקינה של הזמן לאורך זמן רב .

התקנת מזגן – רגע לפני

כשאתם רוכשים את המזגן חשוב מאוד לקחת בחשבון את התקנתו. בדקו האם יש לכם מספיק מקום בחדר לסוג המזגן שאתם רוכשים, האם ניתן להתקין את היחידה החיצונית סמוך ליחידה הפנימית וכמובן קחו בחשבון את הצורך לעשות הכנה להתקנה. בעת הכנה להתקנת מזגן נדרשת לפעמים קדיחה בקירות, הכנת תשתית חשמל ועוד. מומלץ לפנות אל טכנאי מזגנים לייעוץ לפני הרכישה. טכנאי מזגנים מקצועי יוכל לעזור לכם לבחור את המזגן המתאים לכם לא רק מבחינת תרכי מיזוג האוויר שלכם אלא גם מבחינת אילוצי מקום, תשתית וכדומה.

האם כל מזגן צריך מתקין מוסמך?

בוודאי, בין אם רכשתם מזגן חדש או מזגן יד שנייה, חשוב מאוד לפנות אל מתקין מזגנים מוסמך. אנשים רבים טועים וחושבים שהתקנת מזגן יד שנייה למשל לא דורשת כישורים מיוחדים ויש כאלו שאפילו מנסים להתקין את המזגן בכוחות עצמם. חשוב מאוד לזכור שמזגן הוא מכשיר חשמלי, מכשיר גדול וכבד (במיוחד היחידה החיצונית). התקנת מזגנים לא נכונה עלולה לגרום לקצרים, לנפילה של היחידה ולנזקים קשים ויקרים מאוד.

התקנה נכונה של מזגן חוסכת לכם זמן וכסף!

מתקין מזגנים מקצועי יודע היכן וכיצד להתקין את המזגן שלכם בצורה המהירה והבטוחה ביותר. מתקין מקצועי יוודא שההכנות להתקנת המזגן יעשו בצורה נכונה, שלא יהיו תקלות במזגן שיעלו לכם הרבה כסף בשל התקנה לא מקצועית וכמובן שהמזגן יותקן באופן בטיחותי לבני הבית ולעוברים והשבים בחוץ. אם אתם צריכים התקנת מזגן מקצועית – לנו ב"תן אוויר" יש את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כנסו לאתר החדש שלנו וחפשו את המתקין שלכם בכל רחבי הארץ.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...