חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...
חברות טכנולוגית אינוונטר
מזגנים של חברת LG

מזגנים של חברת LG

חברת LG אשר הוקמה בשנת 1958 משווקת כיום בכל העולם מגוון מוצרים כמו טלוויזיות, תנורים ואף מזגנים. רוב המוצרים של חברת LG וביניהם גם מזגנים של חברת LG מיובאים בארץ על ידי חברה אחת המשווקת בכל הארץ את...

טכנולוגית אינוונטר

טכנולוגית אינוורטר

הפעלה של מזגן כרוכה, כידוע, בהוצאה לא מבוטלת שבאה לידי ביטוי כואב בחשבון החשמל המגיע אליכם. אז מה עושים ואיך ניתן לחסוך בהוצאה זו? יש פתרון –אינוורטר ! טכנולוגית אינוורטר מאפשרת לשלוט על צריכת ותפוקת החשמל של המזגן ומווסתת את הפעילות של הרכיבים השונים של מערכת המיזוג. טכנולוגית אינוורטר פועלת באמצעות המרה של זרם חילופין לזרם ישר ועל ידי כך מאפשרת חסכון של חמישים אחוז בהוצאות על חשמל. מערכת מיזוג אוויר הפועלת על טכנולוגית אינוורטר פועלת באמצעות פיקוד מרכזי שבאמצעותו ניתן לתת פקודה שונה לכל קומה בבית ואפילו לשלוט בה דרך האינטרנט.

טכנולוגית אינוורטר–פעילות המדחס

פעילות המדחס בטכנולוגית אינוורטר מתבצעת באופן שונה ממערכת מיזוג אוויר רגילה כיוון שהמהירות בה המנוע יכול לעבוד ניתנת לשינוי ואינה קבועה. מהירות פעולת המדחס יכולה להשתנות באמצעות שינוי התדר שבו הוא עובד או שינוי ההספק החשמלי כאשר בהתאם למהירות שנקבעת שהוגדרה, תקבע תצרוכת החשמל והתפוקה של מערכת המיזוג

טכנולוגית אינוורטר– שסתום התפשטות ויחידות האוורור

במערכות מיזוג אוויר רגילות מותקנת צינורית קפילר אך במערכת מיזוג אוויר הפועלת על טכנולוגית אינוורטר, רכיב זה הוחלף ובמקומו מותקן שסתום התפשטות אלקטרוני שבאמצעותו ניתן לשלוט לחץ של הזרמת גז הקירור וכך פעולת הקירור היא יעילה יותר. המאווררים הנמצאים ביחידות הפנימיות והחיצוניות גם הם חייבים לעבוד במהירות משתנה כמו פעילות המדחס על מנת שיהיה ניתן למקסם את פעילות מערכת מיזוג האוויר. על מנת לאפשר פעילות יעילה ומדויקת של המזגן, נהוג כיום להתקין יחידות אוורור במערכות מיזוג אוויר שונות הפועלות על טכנולוגית אינוורטר.

טכנולוגית אינוורטר– מערכת בקרה חסכונית

מערכת הבקרה של מערכת מיזוג אוויר הפועלת על טכנולוגית אינוורטר מרכזת את כל התהליכים המתבצעים באמצעות רכיבי המערכת. מערכת הבקרה מאפשרת לבעלי המזגנים לחסוך בעלויות של צריכת החשמל ויוצרת סביבה נוחה למשתמש. אם אתם מעוניינים להתקין מזגן הפועל על טכנולוגית אינוורטר, תוכלו להיכנס אל אתר תן אוויר ושם לאתר טכנאי מזגנים מקצועי שייעץ לכם באיזה מזגן לבחור ויבצע עבורכם את ההתקנה.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...