חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
הצוותים שלנו
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

תחזוקת מזגנים

תחזוקת המזגן

מזגן הוא מוצר חשוב ביותר בכל חלל בו הוא נמצא, בין אם מדובר בבית שלכם, במשרד, ברכב וכיוצא באלה. במדינת ישראל קיימת צריכה גבוהה של שימוש במזגנים בשל מזג האוויר הקשה בקיץ, ולא מעט שימוש גם בעונת החורף.  כדי לשמור על מזגן תקין לאורך שנים ארוכות, חשוב מאוד לתחזק את המזגן שלכם. תחזוקת מזגן ניתן לעשות פעמים רבות בכוחות עצמכם אך יש מקרים בהם חשוב להזמין טכנאי. באתר "תן אוויר" תמצאו טכנאים מקצועיים שישמחו להגיע לביתכם ולבצע תחזוקת מזגן מכל הסוגים. הטכנאים שלנו מגיעים לבית הלקוח תוך שעתיים בלבד!

תחזוקת המזגן – תחזוקה שותפת של יחידת הקירור

יחידת הקירור של המזגן דורשת תחזוקה שוטפת לפחות אחת לשנה. כדי לתחזק את היחידה כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את המכסה שלה ולשאוב אבק עם שואב. נקו בעדינות עם מטלית לחה את החלקים המלוכלכים בהם הצטבר אבק עיקש במיוחד. תיקון מזגנים כוללת גם ניקיון יסודי של הפילטרים במזגן. הוציאו את הפילטרים ושטפו אותם במים פושרים תחת זרם חזק, ייבשו אותם היטב לפני החזרתם למזגן.

תחזוקת המזגן – תחזוקה שותפת של יחידת המדחס

תחזוקת מזגנים כוללת גם תחזוקה של יחידת המדחס המותקנת מחוץ לבית. אם היחידה נמצאת קרוב לקרקע חשוב לנכש עשבים סביבה, לוודא שאין לכלוך כמו עלים או שקיות שעפו ברוח בסמוך ליחידה שכן אלו עלולים להישאב פנימה ולגרום לתקלה. וודאו שהמדחס לא זז ממקומו, שהתושבת עליו הוא נמצא ממשיכה להיות יציבה.

מתי לא כדאי לעשות תחזוקת מזגנים לבד?

טכנאי מזגנים מקצועי ואמין יכול בהחלט לבצע פעולות תחזוקה במזגן שלכם. רצוי להזמין טכנאי מזגנים פעם בשנה כדי לבדוק את המזגן, את שלמות החיבורים ולבצע את עבודות התחזוקה הנדרשות. אם יחידת המדחס של המזגן שלכם תלויה באופן שלא מאפשר גישה נוחה אליה מומלץ לא לנסות לתחזק אותה לבד אלא לקרוא לטכנאי. כמו כן, ישנן פעולות שרק טכנאי מזגנים יכול לעשות, למשל בדיקת הגז במזגן או בדיקת מערכת החשמל שלו.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...